خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران (سایر) / انواع خرما سایر در بسته بندی صادراتی

انواع خرما سایر در بسته بندی صادراتی

انواع خرما سایر یا استعمران به موجب بافت نیمه خشکی که دارد از ماندگاری بالایی برخوردار است. همین امر سبب حائز اهمیت بودن آن در زمینه صادرات شده است. خرما سایر را جهت معرفی به بازار صادرات می توانید در بسته بندی های جدید و متنوع تهیه نمایید. خرید و فروش خرما سایر با قیمت عمده و بصورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.

انواع خرما سایر

چنانچه قصد خرید خرما سایر و یا ورود به بازار صادرات خرما استعمران را دارید لازم است در ابتدا با ویژگی های خرما سایر آشنا شوید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک محصول می تواند در یک تجارت موفق به شما کمک نماید.

ویژگی های خرما سایر

خرما استعمران یا سایر از جمله ارقام بومی منطقه خوزستان می باشد. این خرما به نام های محلی سمبرون یا سمباران نیز معروف است. در اکثر مناطق استان خوزستان ازجمله شادگان، آبادان، کارون، ماهشهر و اهواز می توان خرما سایر را کشت نمود. کیفیت و طعم خرمای برداشت شده با توجه به آب و هوای هر منطقه متفاوت خواهد بود. به طور کلی خرما استعمران یا سایر دارای ظاهری بیضی شکل و کشیده است. بافت نیمه خشک و نرم دارد.

انواع خرما سایر

رنگ پوسته میوه از زرد تا قهوه ای متمایل قرمز در دوره خارک تا رسیدگی کامل خرما تغییر می یابد. میزان چسبندگی گوشت به هسته به میزان کم است و هسته براحتی از خرما جدا می گردد. خرما سایر بی هسته نیز یکی از پرطرفدارترین انواع خرمای صادراتی ایران است.

انواع خرما سایر

خرما سایر را بر اساس تعداد در پوند و سایز دسته بندی می کنند:

  • خرما سایر سوپر سلکت
  • خرما سایر سلکت
  • خرما سایر گرید B
  • خرما سایر GAQ
  • خرما سایر FAQ
  • خرما سایر بی هسته

انواع خرما سایر

همانطور که اشاره شد بر اساس تعداد خرما در هر پوند یا ۴۵۵ گرم درجه بندی هر گروه انجام شده است. برای مثال خرما سایر سلکت در هر پوند ۷۵-۸۵ عدد و خرما سایرGAQ در هر پوند ۹۵ عدد می باشد. به همان میزان سایز خرما نیز کوچکتر می شود. قیمت خرما سایر نیز از درجه سوپر سلکت تا گرید FAQ کاهش می یابد.

انواع بسته بندی خرما سایر

همانطور که گفته شد به طور معمول خرما سایر در بسته های ۵ و ۱۰ کیلویی فله بسته بندی می کنند. جعبه های معمولی و ساده و یا کارتن های صادراتی و لمینتی مخصوص، مناسب ارائه خرما به بازار می باشند. همچنین جعبه های خرما در وزن های ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی نیز برای فروش خرما سایر در بازار صادراتی به کار می رود.

بسته بندی خرما سایر بسته بندی خرما سایر

شما می توانید متناسب با نوع سفارش و بازار هدف خود نوع بسته بندی و طرح مدنظرتان را اعلام نمایید. برای انتخاب یک بسته بندی مناسب نیز می توانید از مشاوره مسئولین فروش مجموعه برخوردار شوید.

منبع: سایت khormacenter.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما سایر

سایت فروش خرما سایر شادگان

فروش خرما سایر شادگان در بازارهای صادراتی جایگاه بسیار مهمی در رونق بازار خرمای ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید