خرما خشک
پنج شنبه , ۱۳ آبان ۱۴۰۰
خانه / خرما خشک ربی / تجارت انواع خرما خشک ربی سراوان

تجارت انواع خرما خشک ربی سراوان

تجارت انواع خرما خشک ایران را با گروه خرمای آراد تجربه نمایید. ارائه انواع خرما صادراتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا انجام می گیرد. خرما خشک ربی سراوان از جمله ارقام پرفروش کشور می باشد. صادرات خرما ربی به کشورهای دیگر سبب رونق بازار خرمای ایران گشته است.

خرما خشک ربی

خرما خشک سراوان

خرما خشک ربی سراوان از جمله ارقام مرغوب و درجه یک این منطقه است. این رقم از ارزش اقتصادی بالایی در زمینه تجارت خرما برخوردار می باشد. همه ساله علاوه بر بازار داخلی، به کشورهای بسیاری صادر می گردد. انواع کیفیت های خرما ربی در سایز و رنگ های مختلف پس از برداشت و شستشو تفکیک می گردند.
برای انتخاب خرما ربی مرغوب به رنگ قهوه ای تیره تا مشکی میوه توجه نمایید. همچنین دوپوسته شدن خرما نیز در درجه کیفی آن موثر است.

تجارت انواع خرما

خرما ربی درجه یک دارای پوسته متصل به گوشت می باشد. همچنین در دمای معمولی نیز مدت زمان زیادی ماندگاری دارد. بهترین خرما ربی سراوان را می توان از مناطق جلگه و مرزی تهیه نمود. سورت و بسته بندی انواع خرما خشک منطقه بلوچستان نیز در کارخانه های تولید خرما صورت می گیرد. اکثر این مراکز بسته بندی خرما در استان های همجوار واقع شده است. از این رو گروه خرما آراد برای خرید راحتتر و انتخاب خرما خشک صادراتی باکیفیت شما ار همراهی می نماید.

تجارت انواع خرما

انواع خرما خشک تازه را می توان به بازار صادرات معرفی کرد. تنوع این ارقام بقدری بالاست که می تواند ذائقه های زیادی را جلب کند. خرما خشک ایران از کیفیت بالایی برخوردار است. با تکیه بر این امر توانسته ایم با دیگر کشورهای تولیدکننده خرما رقابت نماییم.

علاوه بر خرما ربی، انواع دیگر خرما خشک از جمله خرما پیارم و خرما خشک زاهدی نیز از بازار خوبی برخوردار هستند.

تجارت انواع خرما تجارت انواع خرما

تجارت انواع خرما مستلزم شناخت درست بازار هدف است. میزان صادرات خرما طی سالهای گذشته سیر صعودی داشته است. با این حال به دلیل وجود تولیدکنندگان خرما در سایر کشورها، معرفی خرمای باکیفیت بسیار اهمیت دارد. برای اینکه بتوانیم همچنان در زمینه صادرات موفق باشیم انتخاب خرما و نوع بسته بندی مهم است.

تجارت انواع خرما

در همین راستا برای خرید آسان تجار، انواع خرما صادراتی را برای ارائه به بازار معرفی نموده ایم. برای اطلاع از محصولات و نحوه سفارش آنها با ما همراه باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما ربی بلوچستان

قیمت خرما ربی بلوچستان

قیمت خرما ربی که یکی از مرغوب ترین نمونه خرماهای سیستان و بلوچستان به شمار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید