خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خاصویی / تجارت خرما خاصویی با کیفیت

تجارت خرما خاصویی با کیفیت

تجارت خرما خاصویی در ایران یکی از راه های رونق بازار خرما می باشد. خرما خاصویی از جمله ارقام باکیفیت و پرطرفدار است. طعم دلچسب و بافت نرم این خرما برای فروش در بازار داخل مناسب است. همچنین صادرات خرما خاصویی توانسته از جایگاه خوبی برخوردار باشد. برای اطلاع از نحوه سفارش و قیمت روز می توانید با ما همراه باشید.

تجارت خرما خاصویی

خرما خاصویی

این رقم در نخلستان های استان هرمزگان، فارس و بوشهر کشت می شود. در هر یک از این مناطق کیفیت خرمای خاصویی برداشت شده متفاوت است. برای مثال خرما خاصویی منطقه حاجی آباد دارای بافت نیمه خشک، شکل گرد تا بیضی، طعم شیرین و میزان شیره کم می باشد. خرما خاصویی بوشهر، دارای شیره بیشتر و بافت نرم تری است. این رقم در بوشهر به خرما خاصه نیز معروف گردیده است.

خرما خاصویی

تجارت خرما خاصویی

برخی از ارقام خرمای ایران به دلیل کمبود امکانات بازاریابی و یا تولید، هنوز در بازار ناشناخته هستند. برای مثال خرما خاصویی از آن دسته ارقامی است که اگر به مشتریان شناسانده شود بسیار پرفروش و پرسود خواهد بود. از این رو برای حمایت از تولیدکنندگان و رونق هرچه بیشتر بازار خرما در کشور، توانسته ایم با معرفی محصولات نخلستان های جنوب در پیشبرد این هدف موفق باشیم.

بسته بندی خاصویی تجارت خرما خاصویی

چنانچه قصد ورود به بازار تجارت خرما و یا معرفی محصولات خود را دارید، می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید. تجارت خرما خاصویی و توسعه روش های بسته بندی و معرفی این محصول با کمترین هزینه امکانپذیر می باشد. صادرات انواع خرما می تواند بسیار پرسود باشد. کافی است برای ورود به این عرصه علاقه و پشتکار داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

بسته بندی خاصویی

فروش خرما خاصویی بسته بندی فارس

فروش خرما خاصویی باکیفیت و اعلا در منطقه فارس با قیمت عمده می باشد. این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید