خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ربی / خرما خشک ربی صادراتی با قیمت عمده

خرما خشک ربی صادراتی با قیمت عمده

خرما خشک ربی از جمله ارقام بومی منطقه بلوچستان است. این خرما جز انواع نیمه خشک و با رنگ قهوه ای تیره می باشد. خرما ربی را معمولا برای صادرات می توان با قیمت عمده خریداری نمود. این خرما به دلیل ماندگاری بالا جز انواع پرطرفدار و صادراتی ایران است. ازآنجاکه ظاهر خرما ربی مشابه خرما پیارم است آشنایی با ویژگی های خرما برای خرید و فروش آن مفید است.

خرما خشک ربی

همانطور که گفته شد خرما ربی جز ارقام نیمه خشک و صادراتی ایران است. رطوبت کمتر ۱۵ درصد سبب ماندگاری بالای این خرما شده است. شکل میوه کشیده و بلند است. رنگ پوسته نازک آن قهوه ای تیره بوده و روشن تر از خرما مضافتی است. رقم ربی را در مرحله خرما که رنگ آن از قرمز به قهوه ای تبدیل شده برداشت می کنند. فصل برداشت خرما ربی در ماه شهریور است. این رقم به دلیل ماندگاری و طعم خوبی که دارد بسیار پرفروش است. از این رو برای پیش خرید آن نیز زودتر اقدام می کنند.

خرما ربی صادراتی

خرما ربی اگر در بسته بندی مناسب و جای خشک و خنک نگهداری شود ماندگاری بالاتری خواهد داشت. انتخاب نوع بسته بندی برای صادرات انواع خرما بسیار حائز اهمیت می باشد.

بسته بندی خرما ربی

خرما ربی معمولا در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی بسته بندی می شود. این رقم پس از برداشت توسط دستگاه مخصوص، شستشو و خشک می شوند. بسته بندی های مخصوص صادرات ۲۵۰ و ۵۰۰ گرمی نیز مناسب اند. در این نوع، از کارتن های لمینتی و یا از ظروف پلاستیکی استفاده می شود. روی این نوع بسته بندی، سلفون برای نگهداری خرما به کار می رود.

خرما خشک بسته بندی  خرما ربی بسته بندی

خرید خرما ربی

برای خرید خرما ربی صادراتی می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام کنید. فصل برداشت خرما ربی از شهریور ماه آغاز می گردد. در این ایام خرما را در مناطق مختلف استان بلوچستان همزمان با براشت قیمت گذاری می شود. برای جمع آوری خرما کافی است سبد یا کارتن تهیه نمایید. پس از خرید خرما ربی، محصول وارد سردخانه و خط تولید می شود. پس از بسته بندی و آماده سازی نهایی، بارگیری انجام می شود.

خرما خشک ربی

همچنین جهت خرید و پخش خرما ربی برای داخل کشور نیز در ۸ ماهه بعد خرما قابل تامین خواهد بود. خرما ربی با قیمت عمده برای صادرات و نمایندگان پخش به فروش می رسد. با توجه به عرضه و تقاضا و کیفیت خرما، قیمت از کیلویی ۴۰۰۰ تا ۷۰۰۰ تومان متغیر خواهد بود. برای ثبت سفارش و استعلام قیمت خرما ربی می توانید با مسئولین فروش در ارتباط باشید.

منبع: مرکز خرید و فروش انواع خرمای ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما خشک ربی

بازار فروش خرما ربی بسته بندی

فروش خرما ربی بسته بندی در بازار طبق سفارش مشتریان در بسته بندی های ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید