خرما خشک
جمعه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما استعمران (سایر) / خریدار عمده خرما نیمه خشک استعمران خوزستان

خریدار عمده خرما نیمه خشک استعمران خوزستان

خریدار عمده خرما استعمران خوزستان با قیمت مناسب هستیم. مجموعه خرما آراد برای حمایت از کشاورزان آماده همکاری با تولیدکنندگان خوزستانی می باشد. خرما نیمه خشک استعمران یکی از خرماهای پرفروش ایران است. شما تولیدکنندگان عزیز می توانید جهت معرفی محصول خود با ما در تماس باشید.

خرما سایر خوزستان

خرما استعمران (سایر)

یکی از عالی ترین و بهترین گونه های خرما به صورت عمده در ایران تولید می شوند. تنوع این میوه در ایران به بیش از ۴۰۰ نوع می رسد. تعداد محدودی از انواع خرمای ایران در جهان شناخته شده اند.
در این بین خرما سایر (استعمران) یکی از باکیفیت ترین گونه های خرما است. اکثرا برای مقاصد صادرات در جنوب کشور تولید می شود. این خرما حدود ۷۰ درصد نخیلات استان خوزستان را به خود اختصاص می دهد.

خرما سایر خوزستان   خریدار عمده خرما

خرمای سایر یک خرمای نیمه خشک است. طعم این رقم بسیار شیرین و دارای ویژگی های زیر می باشد:

  • پوستی نازک
  • ظاهر بیضی شکل و کشیده
  • ماندگاری بالا
  • رطوبت زیر ۱۵ درصد

خرما سایر شادگان

خریدار عمده خرما

گفتنی است که خریدار ها و صادرکنندگان زیادی از سراسر کشور به منظور صادرات خرما سایر به منطقه خوزستان مراجعه می کنند. اما شناخت خرمای باکیفیت و خرید با قیمت مناسب بسیار اهمیت دارد. ازین رو برای همکاری با تجار و همچنین حمایت از تولیدکنندگان گروه خرما آراد شکل گرفته است. این مجموعه با تکیه بر تجربه چندساله خود و دسترسی به باغداران خوزستان توانسته بهترین خرما سایر را به بازار ارائه دهد.

خریدار عمده خرما

در همین راستا محصول کشاورزان خرما استعمران در مناطق مختلف خوزستان را خریدار هستیم. شما عزیزان می توانید با معرفی محصول خود، خرما سایر برداشتی خود را با قیمتی مناسب به فروش برسانید. قیمت خرما استعمران فله متناسب با کیفیت آن مشخص می گردد. خرما سایر بی هسته نیز برای تولید شکلات خرما و چیپس خرما مناسب است. از این رو می توانید تمامی تولیدات خرما استعمران خود را برای فروش ارائه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خرما سایر

سایت فروش خرما سایر شادگان

فروش خرما سایر شادگان در بازارهای صادراتی جایگاه بسیار مهمی در رونق بازار خرمای ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید