خرما خشک
پنج شنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک زاهدی / خرید خرما زاهدی خشک اعلاء

خرید خرما زاهدی خشک اعلاء

خرید خرما زاهدی با قیمت رقابتی از درب سردخانه امکان پذیر گشته است. بزرگترین مرکز خرید و فروش خرما زاهدی در ایران با ارائه بهترین رقم خرماخشک اعلاء در خدمت شما مشتریان می باشد. این مرکز خرما خشک زاهدی را در بسته بندی صادراتی و متنوع به بازار ارائه می نماید.

خرما خشک زاهدی

خرما خشک زاهدی

مناطق فارس و بوشهر دو قطب عمده تولید خرما خشک زاهدی در ایران هستند. خرمای زاهدی استان فارس و خصوصا منطقه فراشبند دارای کیفیت مطلوب می باشد. این خرما معمولا به صورت فله و یا در بسته بندی های ۵۰۰ و ۸۰۰ گرمی برای بازار داخلی آماده می گردد. کیفیت خرمای زاهدی دشتستان در استان بوشهر معمولا برای بازار صادرات مناسب است. خرمای این منطقه به سوپر زاهدی یا قصب درجه یک معروف است. بسیاری از تجار و مشتریان خرما در ابتدای فصل برداشت برای خرید خرما زاهدی بوشهر اقدام می کنند.

خرید خرما زاهدی

خرید خرما زاهدی

برای خرید خرما زاهدی باید به کیفیت خرما و مکان نگهداری آن توجه کرد. خرما زاهدی که در سردخانه نگهداری می شود نسبت به نوع خرما زاهدی انباری کیفیت بالاتری دارد. گرما و عدم تهویه محیط نگهداری خرما سبب بروز تخم کرم و پوسیدگی خرما می گردد. هر چقدر بسته بندی خرما زاهدی با کیفیت تر باشد سبب افزایش عمر مفید خرما خواهد شد. اگرچه قیمت انواع خرما خشک بسته بندی نسبت به نوع فله بیشتر است، اما از نظر کیفیت و ماندگاری بهتر هستند.

خرما زاهدی بسته بندی خرید خرما زاهدی

مرکز خرید و فروش انواع خرمای ایران با دسترسی به کشاورزان و باغات خرما زاهدی در سراسر کشور امکان تهیه بهترین ارقام این خرما را دارا می باشد. اگر قصد خرید خرما زاهدی به صورت عمده را دارید، می توانید در ابتدای فصل برداشت در شهریور ماه به این مرکز مراجعه کنید. همچنین ضمن مشاوره رایگان در خصوص صادرات خرما زاهدی، می توانید از مسئولین فروش در خصوص انتخاب رقم مناسب راهنمایی دریافت کنید. عرضه خرما زاهدی اعلاء توسط تیم فروش مجموعه با قیمت عمده و رقابتی انجام می شود.

منبع: سایت khormacenter.ir

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید