خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما مغزدار شکلاتی / شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های جدید

شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های جدید

شکلات خرمایی تنگسیر یکی از از تولیدات استان بوشهر است. ترکیبات این شکلات شامل خرمای کبکاب تازه، مغز بادام و روکش شکلات می باشد. استفاده از طعم های جدید برای روکش خرمای مغزدار، سبب متفاوت بودن این محصول گردیده است. این محصول یک پیشنهاد ویژه برای بازار داخل و صادرات است.

شکلات خرمایی تنگسیر

خرما با روکش شکلات طعمدار

یکی از فرآورده های خرمایی پرطرفدار، خرما مغزدار با روکش شکلات است. این محصولات به دلیل کیفیت و تنوع از استقبال خوبی در بازار برخوردار شده اند. خرما مغزدار با روکش شکلات دارای کالری و انرژی بالایی می باشد. ازین رو خرید خرمای شکلاتی اکثرا توسط ورزشکاران و جوانان صورت می گیرد. استفاده از شکلات های خرمایی توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید.

خرما مغزدار

تنوع در طعم و کیفیت شکلات های خرمایی تنگسیر یکی از نقاط قوت فروش این محصول در بازار به شمار می رود. میزان کالری این محصول بقدری است که میتواند در میان وعده ها مورد مصرف قرار گیرد.

شکلات خرمایی تنگسیر

یکی از برندهای پرطرفدار شکلات خرمایی، برند تنگسیر بوشهر می باشد. این کارخانه با تکیه بر تجارب چندین ساله خود در تولید خرما توانسته جایگاه ویژه ای را به دست بیاورد. در نظر گرفتن سلایق مشتریان توانسته مزید بر این علت شود.

دارا بودن استانداردهای بهداشتی در تهیه محصول رضایت خریدارن را به دنبال دارد. این امر سبب معرفی شکلات خرمایی تنگسیر به بازارهای صادراتی نیز شد هاست.

شکلات خرمایی تنگسیر شکلات خرمایی تنگسیر شکلات خرمایی تنگسیر شکلات خرمایی تنگسیر

شکلات خرمایی تنگسیر در طعم های توت فرنگی، موزی، شیری، کاکائویی و نسکافه تولید می شود. این شکلات در بسته بندی با وزن های ۲۵۰ و ۴۰۰ گرمی ارائه می گردد. تعداد شکلات خرمایی در هر بسته ۲۵ عدد است. و تعداد ۱۵ بسته ۲۵۰ گرمی در هر کارتن مادر قرار می گیرد.

شکلات خرمایی

خرما شکلاتی تنگسیر با استفاده از بهترین خرمای نخلستان های بوشهر تهیه می شود. برای تجربه طعم دلچسب این محصول و اطلاع از قیمت شکلات خرمایی با ما همراه باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرید خرما شکلاتی

خرید خرما شکلاتی مغزدار در بوشهر

خرید خرما شکلاتی مغزدار در طعم های مختلف با قیمت درب کارخانه برای مشتریان امکان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید