خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ایران / صادرات انواع خرما خشک ربی ایرانشهر

صادرات انواع خرما خشک ربی ایرانشهر

صادرات انواع خرما خشک ایران به کشورهایی همچون روسیه و ترکیه، در رونق اقتصادی کشور بسیار تاثیرگذار بوده است. کشور ما جز مناطق خرماخیز جهان محسوب می شود. از این رو قابلیت کشت و تولید بیش از ۴۰۰ نوع خرما را دارد. بسیاری از انواع خرما خشک هنوز در ایران هم ناشناخته هستند. برای مثال خرما خشک ربی در منطقه ایرانشهر اکثرا برای صادرات به کشورهای دیگر به فروش می رسد.

خرما خشک جنوب

آیا با ارقام صادراتی خرمای ایران آشنایی دارید؟ آیا می دانید برای صادرات به کشورهای دیگر انتخاب چه خرمایی مناسب می باشد؟

انواع خرما خشک صادراتی ایران

مناطق جنوبی و بخشی از غرب کشور ایران به دلیل آب . هوای گرمسیری مستعد رشد نخل های خرما هستند. در استان سیستان و بلوچستان و کرمان بیشترین خرمای خشک تولید می شود. بسیاری از این ارقام به دلیل کمبود امکانات و تبلیغات هنوز ناشناخته هستند. به همین دلیل اکثرا به مصرف خانگی یا صنعتی می رسند. انواع خرما خشک جنوب ایران شامل:

خرما خشک ربی

خرما دسکی

خرما خشک زاهدی

خرما لولو

خرما خشک زرد

خرما شکری

خرما دیری

خرما مجول

خرما خشک ایران صادرات خرما خشک

بسیاری از این ارقام برای شما آشنا هستند. خرما خشک ربی و زاهدی بیشترین میزان خرید و فروش را دارند. جالب است بدانید که خرما مجول جز ارقام پرفروش و صادراتی در جهان است که به تازگی در ایران هم کشت می شود. صادرات این خرما بسیار پرسود است. اما از آنجایی که میزان تولید آن هنوز کم است، محدودیت در تناژ ارسالی وجود دارد. همچنین خرما شکری و دسکی از جمله خرماهای خشک جنوب ایران هستند که طعم و خواص زیادی دارند. بنابراین روی صادرات و معرفی این ارقام به بازارهای جهانی نیز می توان تمرکز کرد.

خرما خشک ربی خرما خشک زرد

صادرات انواع خرما

خرما در ایران به عنوان یکی از محصولات با ارزش غیرنفتی و صادراتی شناخته می شود. به طوری که میزان ارزآوری آن بسیار قابل توجه می باشد. با این حال به دلیل تنوع میزان تولید این محصول، بسته بندی نامناسب و تبلیغات و امکانات کم جایگاه خود را در زمینه صادرات هنوز به دست نیاورده است. هرچند ایران از نظر تولید خرما در جهان جایگاه دوم را در سال ۲۰۱۳ کسب نمود. اما صادرات انواع خرما خشک ایران، در حال حاضر توانسته جایگاه هفتم را در بین کشورهای تولیدکننده و صادرکننده خرما به دست آورد.

صادرات انواع خرما

کیفیت خرما خشک تازه تولیدی در ایران و میزان در دسترس بودن آنها برای تامین در حجم های بالا، می تواند در امتیاز صادراتی محصول موثر باشد. یکی از انواع خرماخشک، که عمدتا در منطقه ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان تولید می گردد، خرما ربی است. این خرما به دلیل بافت نیمه خشک و ماندگاری بالا گزینه مناسبی برای عرضه به کشورهای دیگر می باشد. خرما ربی اغلب به کشورهای روسیه، ترکیه، امارت متحده عربی، هند و کشورهای اروپایی صادر گشته است.

صادرات انواع خرما

شما مشتریان گرامی می توانید از طریق برقراری ارتباط با مدیران فروش مجموعه، محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. خرمای درخواستی شما در کیفیت های مختلف و با قیمت دست اولی از کشاورزان تهیه شده و متناسب با سفارش شما بسته بندی می گردد. همچنین ضمن آشنایی با انواع خرما، از مشاوره رایگان خرید و فروش خرما نیز بهره مند خواهید شد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید