خرما خشک
پنج شنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ایران / صادرکننده ویژه بهترین خرما خشک با قیمت خوب

صادرکننده ویژه بهترین خرما خشک با قیمت خوب

صادرکننده خرما خشک به کشورهای اروپایی و اسیایی محصول را با قیمت خوب و کیفیت مناسب عرضه می نماید. برای صادرات خرما خشک و خرید عمده آن می توانید از طریق مراکز معتبر، ضمن آشنایی با اصول صادرات، محصول مورد نظر را با شرایط ویژه تهیه کنید.

صادرکننده خرما خشک

سایت معتبر عرضه بهترین برند خرما خشک در کشور

قیمت خرما خشک

صادرات خرما از جمله منابع درآمدزایی برای کشورهای خاورمیانه و آفریقا است. قاره اروپا و اکثر کشورهای اروپایی (عضو اتحادیه اروپا) جزء مهمترین بازارهای صادراتی خرما در جهان هستند. با اینکه ۱۰ درصد از حجم تجارت جهانی خرما به اتحادیه اروپا تعلق می گیرد، اما از نظر ارزشی بالغ بر ۳۰ درصد تجارت جهانی را شامل می شود، که این آمار به این معناست که ارزش خرمای صادراتی به این منطقه از میانگین جهانی بالاتر است. به همین دلیل اکثر کشورها درحال برنامه ریزی و سرمایه گذاری برای تجارت با این کشورها هستند.

ایران به عنوان دومین تولیدکننده خرما خشک عمده با تولید سالانه بیش از ۱ میلیون تن، با کشور مصر در رقابت است و کمتر از ۸ درصد از تجارت جهانی  خرما را در اختیار دارد. در میان کشورهای هدف خرمای ایران، مالزی و هند دارای بازار سنتی هستند و کشور روسیه هم به تازگی در زمینه واردات خرما از ایران فعالیت دارد.

بهترین سایت های عرضه کننده خرما خشک در کشور از سوی مراکز معتبر فروش خرما دائر شده اند که قادر هستند بهترین خرما را با قیمت مناسب و تحت برند شما برایتان تامین کنند.

برترین کارخانه عرضه کننده خرما با قیمت ارزان

صادرات خرما خشک به کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس از سوی تولیدکنندگان ایرانی صورت می گیرد، با این حال طبق آمارهای اعلام شده از سوی نائب رئیس انجمن ملی خرما، سهم ایران از صادرات جهانی خرما همچنان اندک است و سالانه نهایتا بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تن خرما را صادر می کند.

دلایل این عقب افتادگی متعدد هستند، از جمله:

 • ضعف فرهنگ تجارت در اکثر مناطق خرماخیز
 • فاصله زیاد از دانش روز جهان در زمینه صادرات خرما
 • عدم دسترسی تولیدکنندگان به روش های نوین تجارت خرما
 • عدم همراهی تولیدکنندگان و صادرکنندگان در معرفی محصول
 • بی ثباتی بازار ارز و نوسانات هزینه های تجارت
 • آفت زدگی خرما و در نتیجه کاهش میزان تولید و افزایش قیمت
 • نبود بسته بندی مناسب برای خرما و بازاریابی نادرست

خرما خشک صادراتی

برترین کارخانه های عرضه کننده خرما در جنوب کشور، در زمینه بسته بندی انواع رطب و خرما، فعالیت دارند. در بین ارقام خرما، فقط رطب مضافتی است که امکان بسته بندی مجدد ندارد و معمولا در زمان برداشت در جعبه های عمومی آماده عرضه می شود. اما خرماهای خشک قابلیت بسته بندی در اشکال مختلف را دارند.

با این حال اکثر خرمای خشک صادراتی ایران به صورت فله و در کارتن های ۱۰ کیلویی به بازارهای هدف معرفی می شوند که همین امر یکی از ضعف های بازاریابی ایران در مورد محصولاتی از جمله خرما است.
این مرکز با دسترسی به کارخانه های تولیدکننده انواع خرما، قادر است برای بهبود روش های معرفی محصول خرما و بسته بندی های جدید و تحت برند، با تجار همکاری نماید.

فروشنده اصلی خرما زاهدی درجه یک در سال جاری

خرما خشک زاهدی

خرما از جمله میوه هایی است که در دین اسلام و طب سنتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است. این محصول به دلیل داشتن قند طبیعی و فیبر، منیزیم، فسفر و اکثر ویتامین ها دارای خواص بسیاری است که به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • جبران قند کاهش یافته در روزه داران
 • دارای خاصیت ملین و بهبود سیستم گوارشی
 • تقویت انرژی عضلات و نیروی عمومی بدن
 • تقویت حافظه
 • مفید برای کوفتگی و خستگی مفرط بدن
 • کاهش چربی و تامین پروتئین مورد نیاز بدن
 • آرام کننده سرفه
 • خون ساز و موثر در درمان کم خونی

خرمای زاهدی یکی از ارقام خرما خشک است که به دلیل ماندگاری بالا و طعم شیرین آن، از بازارهای صادراتی خوبی برخوردار است. فروش خرما زاهدی درجه یک در سال جاری با قیمت تقریبا ثابتی در بازار انجام شد. کیفیت خرما زاهدی منطقه بوشهر و استان فارس معمولا بهم نزدیک است و از نظر رطوبت قدری با هم تفاوت دارند.

فروشگاه برتر خرما زاهدی به قیمت تولیدی

اگر به دنبال تهیه خرما زاهدی با قیمت منطقه هستید و قصد خرید عمده محصول را دارید، می توانید با سرمایه گذاری در ابتدای فصل برداشت، محصولات را پیش خرید کنید. این روش برای اکثر تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما خشک مناسب است، چون می توانند هزینه های بسته بندی و اماده سازی خرما را مدیریت کرده و محصول نهایی را با سود بیشتری به بازار عرضه کنند.

از جمله فروشگاه های برتر خرما خشک زاهدی در کشور که قادر است محصولات را با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه کند، مجموعه آرادخرماست. شما می توانید از طریق این مرکز به انواع خرما خشک در طول سال، دسترسی پیدا کنید.

قیمت جهانی خرما

بازار بزرگ فروش بهترین خرما کبکاب

همانطور که اشاره شد ایران دومین تولیدکننده خرما در جهان به شمار می رود و یکی از خرماهای صادراتی آن، رقم کبکاب است و بهترین خرما کبکاب متعلق به منطقه دشتستان و برازجان در استان بوشهر است. اما صنایع بسته بندی و تبدیلی خرما در این مناطق هنوز دچار ضعف است و نیازمند بهبود می باشد.

قیمت خرما 98

خریدار خرما کبکاب به دنبال محصولی باکیفیت و با بسته بندی مناسب است تا بتواند روی بازاریابی این خرما در بازار کشورهای دیگر کار کند. این خرما دارای شیره طبیعی است و معمولا برای تولید فرآورده های خرمایی استفاده می شود. در نظر گرفتن این مزیت برای بهبود فروش و صادرات خرمای کبکاب می تواند کمک بسزایی به رونق بازار نماید.
از جمله محصولات خرمایی که از خرمای بوشهر تهیه می شوند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیره خرما
 • خمیر خرما
 • ترافل خرمایی
 • خرماهای مغزدار
 • حلوای خرما
 • سرکه خرما

اگر قصد ورود به بازار تجارت را دارید، می توانید در زمینه معرفی فرآورده ها نیز فعالیت کنید. این بخش نیز سود خوبی دارد و برای تنوع بسته بندی و ارائه محصولات، از ایده های جدید استقبال می شود.

بزرگترین مرکز خرید خرما استعمران با قیمت عالی

در یاران هنوز هم خرما مورد بی توجهی از سوی مسئولین و حمایت کنندگان بخش صادرات قرار دارد و از ظرفیت های بالای این محصول برای بحث اشتغال زایی، صادرات و ارزآوری استفاده نمی شود. تجاری شدن خرما به برنامه ریزی و اجرای آن توسط مسئولین مربوطه نیاز دارد. در مقاطعی از سال، با افزایش جهشی قیمت خرما برخی گمان می کنند فرصت برای صادرات آن فراهم شده است، در حالیکه گروهی این شرایط را نگران کننده می دانند و منتظر تبعات منفی آن هستند.

خرما استعمران خوزستان

یکی از خرماهای صادراتی ایران که مستعد رشد و سوددهی زیادی است، خرمای استعمران خوزستان است. این رقم از دیرباز توسط تجار و بازرگانان اروپایی مورد استقبال قرار گرفته و در بازار تجارت وارد شده است. با این حال به دلیل نبود امکانات و سواد کافی در منطقه تولید آن، همچنان جزء خرماهای ناشناخته در کشور به شمار می رود.

استان خوزستان بعد از کرمان و سیستان و بلوچستان، با ۱۴۴۲۰۰ تن تولید، رده سوم را در ایران بعنوان تولیدکننده خرما دارد. خرمای سایر یا استعمران به دلیل ویژگی هایی که دارد، گزینه مناسبی برای ورود به بازارهای صادراتی می باشد.
نمایندگی خرما استعمران در کشور از طریق مراکز معتبر قادر است این محصول را با قیمت عالی به دست مشتریان برساند.

صادرکنندگان مرغوب ترین خرما مضافتی به صورت عمده ای

جای خالی ایران در میان ۵ صادرکننده بزرگ خرما با وجود قرار داشتن در بالاترین رتبه تولید جهانی، نقطه ضعفی بود که باعث شد صادرکنندگان خرما این شرایط را فراهم کنند تا دیگر کشورها نیز بتوانند طعم خرمای ایران را بچشند. هرچند از دیرباز تجار و صادرکنندگان خرما در زیمنه معرفی این محصول، بالابردن ارزش اقتصادی ان و پیدا کردن بازارهای هدف صادراتی، تلاش نموده اند؛ اما چندی است که تجارت خرما دچار تنش هایی شده که به ظاهر به ضرر صادرکنندگان باشد، اما در ادامه به تولیدکنندگان نیز آسیب خواهد رساند.

یکی از خرماهای صادراتی ایران که به تازگی تجار افغانستانی در زمینه خرید و معرفی آن وارد شده اند، خرمای مضافتی است. مرغوب ترین خرمای مضافتی را در منطقه بم می توان تهیه کرد. تجار افغانی در ابتدای فصل به صورت عمده انواع خرما کلوته و مضافتی را خریداری می کنند و بعد به کشور خود یا کشورهای دیگر صادر می کنند. این امر سبب نوسانات قیمتی خرما در سالهای گذشته شده است.
چنانچه مسئولین نظارت بر این امر نداشته باشند و از صادرکنندگان ایرانی حمایتی صورت نگیرد بزودی شاهد افت بازار خرمای ایران خواهیم بود.

سایت اینترنتی بهترین نوع خرما با کیفیت بالا

بهترین نوع خرما برای صادرات کدام است؟ چه خرمایی را برای بازارهای اروپایی انتخاب کنیم؟

بسیاری از سایت های اینترنتی و فروشگاه های معتبر فروش خرما وجود دارد که می توانند شما را در جهت انتخاب خرمای مناسب با توجه به بازارهای هدف، راهنمایی کنند.
این مرکز پخش کننده خرما بهترین محصولات را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به بازار عرضه می کند. همچنین در زمینه صادرات خرما، می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش بهره مند شوید، تا تجارتی مطمئن را تجربه کنید.
یکی از ارقام مناسب برای بازار کشورهای اروپایی از جمله روسیه، خرمای مضاقتی است. انتخاب این خرما نیازمند در نظر گرفتن موارد زیر است:

 • خرما مضافتی با وزن سبک
 • بدون شیره
 • دارای بسته بندی بهداشتی و شیک
 • دارای لیبل با زبان کشور مقصد
 • دارای تاریخ تولید و انقضای میلادی

علاوه بر خرما مضافتی، خرما سایر، خرماهای خشک زاهدی و پیارم هم در بازار روسیه مورد استقبال قرار گرفته است. با رعایت پارامترهایی که اشاره شد می توان از تجارتی پرسود با کشورهای اروپایی بهره مند گشت.

پخش خرما مضافتی بم

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

Call Now Buttonتماس بگیرید