خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خاصویی / فروش خرما خاصویی بسته بندی فارس

فروش خرما خاصویی بسته بندی فارس

فروش خرما خاصویی باکیفیت و اعلا در منطقه فارس با قیمت عمده می باشد. این نوع در بسته بندی فله و ۵۰۰ گرمی قابل عرضه می باشند. آیا می دانید بهترین رقم خاصویی متعلق به کدام منطقه است؟ مراکز فروش و خرید خرمای خاصویی در ایران کجا واقع شده است؟ برای آشنایی بیشتر با انواع خرما با ما همراه باشید.

فروش خرما خاصویی

خرما خاصویی فارس

استان فارس به دلیل آب و هوای مساعد برای رشد نخل، دارای ارقام زیادی از خرما می باشد. خرما زاهدی (قصب)، خاصویی، هیلیله، شاهانی و شهابی از جمله خرماهای معروف این استان هستند. در مناطق قیروکارزین، جهرم و فسا این رقم تولید می شود. خرما خاصویی فارس دارای ظاهری شبیه آلو و بافت نیمه خشک است. رنگ طلایی تا قهوه ای این خرما نشان از کیفیت بالای آن می باشد.

 خرما خاصویی فارس   خرما آلویی

خرمای خاصویی در استان های دیگر همچون هرمزگان و بوشهر هم تولید می شود. کیفیت خرمای برداشتی بسته به شرایط منطقه متفاوت است. ازین رو خرما را به درجه های کیفی یک و دو تقسیم می کنند. بسیاری از مشتریان خرما خاصویی را با خرما آلویی به دلیل ظاهر مشابه اشتباه می گیرند. هر دو این رقم ها دارای فروش خوب در بازار داخل و همچنین صادرات می باشند.

فروش خرما خاصویی

بازار فروش خرما خاصویی در ایران در مناطق شمالی و مرکزی رونق بیشتری دارد. طعم شیرین این خرما سلایق بسیاری را جذب می نماید. بسیاری از تجار کشورهای اروپایی و آسیایی نیز برای صادرات انواع خرما از جمله رقم خاصویی سفارش دارند. خرمای خاصویی و آلویی را معمولا در بسته بندی های ۵ و ۱۰ کیلویی به صورت فله ارائه می دهند.

فروش خرما خاصویی

در سفارشات صادراتی نیز این خرما را در بسته بندی های ۵۰۰ گرمی و جعبه های کوچک عرضه می کنند. چنانچه قصد خرید خرما خاصویی را دارید، می توانید برای اطلاع از قیمت و بسته بندی انواع خرما با ما در ارتباط باشید. همچنین برای معرفی این رقم در بازارهای صادراتی نیز از مشاوره رایگان گروه خرما آراد بهره مند گردید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

تجارت خرما خاصویی

تجارت خرما خاصویی با کیفیت

تجارت خرما خاصویی در ایران یکی از راه های رونق بازار خرما می باشد. خرما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید