خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ایران / قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما خشک صادراتی جنوب

قیمت انواع خرما با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی متفاوت است. فروش عمده خرما خشک با قیمت عمده امکان پذیر می باشد. معرفی انواع خرما خشک جنوب از طریق این سایت صورت گرفته است. برای خرید خرما خشک با کیفیت صادراتی کافی است با ما در ارتباط باشید.

خرما خشک صادراتی

انواع خرما خشک جنوب

همانطور که می دانید در ایران خرماهای بسیاری تولید و کشت می گردد. خرمای خشک برداشتی در جنوب کشور، دارای کیفیت های متفاوتی است. انواع خرما متناسب با بازار هدف، قابل عرضه و بسته بندی هستند.

ارقام خشک به دلیل وجود رطوبت پایین، برای نگهداری و حمل و نقل، شرایط بهتری دارند. همین امر سبب شده تا عموما خرما خشک برای صادرات انتخاب شود.

قیمت خرما خشک

خرما خشک جنوب شامل ارقام بسیاری است که به اختصار اشاره می شود:

 • خرما پیارم حاجی آباد
 • خرما خشک ربی
 • خرما دیری
 • خرما دسکی
 • خرما مجول
 • خرما زاهدی (قصب)
 • خرما خشک زرد

قیمت انواع خرما

بدانید

بدانید

در ایران بیش از ۴۰۰ رقم خرما کشت و تولید می شود. تنوع در ارائه خرمای صادراتی، سبب جایگاه ویژه اقتصادی کشور در بازارهای جهانی شده است.

وجود تنوع در ارقام خرما خشک ایران، توانسته رضایت هر ذائقه و سلیقه ای را جلب کند. خرما خشک تازه را معمولا به صورت فله نگهداری می کنند. با توجه به بازار هدف و سفارشات، خرما سورت و شستشو می گردد. خرما خشک بسته بندی با توجه به استانداردهای لازم آماده می شود. برخی ارقام خرما خشک نیاز به بسته بندی مناسبی دارند تا آسیب نبینند.

قیمت انواع خرما

انواع خرمای ایران با توجه به کیفیت و نوع بسته بندی قیمت متفاوت دارند. قیمت خرما همچون دیگر محصولات کشاورزی به موارد بسیاری وابسته است. میزان عرضه و تقاضا معمولا در قیمت محصولات تاثیر بسزایی دارند.

قیمت انواع خرما

کیفیت خرمای ارائه شده و مراحل تولید نیز نرخ خرما را تحت تاثیر قرار می دهد. با تمام این موارد، سعی کرده ایم همواره بهترین خرما را با نازلترین قیمت ارائه دهیم. رضایت مشتریان و رونق بازار خرمای ایران هدف اصلی مجموعه آرادخرما می باشد.

قیمت خرما فله در سال ۹۹

با شروع فصل برداشت خرما در مناطق جنوبی کشور، قیمت های پیش خرید در محل نخلستان توسط کشاورزان مشخص می شود. می توان برای صرفه جویی در زمان و هزینه ها، انواع خرما را به صورت فله در این ایام تهیه کرد و برای بسته بندی با قیمت مناسب به کارگاه انتقال داد.

در سال ۹۹ با توجه به وجود ویروس کرونا به تمامی کارگاه های بسته بندی رعایت اصول بهداشتی توصیه شده است. در سال ۹۸ به دلیل همین امر و بسته شدن مرزها، صادرات خرما با کاهش روبرو شد. اما امید است که در فصل برداشت جدید، با رعایت نکات بهداشتی بازار خرما در ایران و سطح بین الملل مجددا رونق بگیرد. خرما خشک قیمت و کیفیت مناسبی برای صادرات به کشورهای آسیایی و اروپایی که به نوع بسته بندی حساس هستند، دارد.

خرما خشک قیمت

آخرین قیمت خرما

قیمت خرما مانند بسیاری از محصولات کشاورزی تحت تاثیر یکسری پارامترها تغییر می کند. برای مثال موارد زیر در این امر تاثیرگذارند:

 • میزان عرضه و تقاضا
 • کیفیت محصول
 • اثر خشکسالی بر محصول برداشت شده
 • ممنوعیت صادرات

در همین چند سال اخیر شاهد بسیاری از نوسانات شدی درد نرخ خرما بوده ایم که به دلایل مختلف بر بازار داخل و حتی صادرات اثر گذاشت و سبب افزایش غیرقابل توجیه قیمت خرما شد.

برای دریافت آخرین لیست قیمت خرما و نحوه سفارش با ما همراه باشید. جهت صادرات انواع خرما نیز می توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید