خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ایران / قیمت خرما خشک بسته بندی شده در تهران

قیمت خرما خشک بسته بندی شده در تهران

قیمت خرما خشک به تناسب نوع بسته بندی و کیفیت رقم انتخابی متفاوت می باشد. انواع خرما خشک بسته بندی شده را در بازار تهران می توان به صورت عمده و با قیمتی مناسب تهیه نمود. کافی است برای اطلاع از نحوه سفارش ها با مدیران فروش مجموعه خرما خشک ایران در ارتباط باشید.

برای داشتن یک تجربه موفق در خرید خرما خشک، لازم است در ابتدا با انواع موجود آشنا شوید.

انواع خرما خشک ایران

 • خرما خشک پیارم
 • خرما خشک زاهدی
 • خرما خشک ربی
 • خرما خشک زرد
 • خرما خشک الویی
 • خرما خشک دیری

خرما خشک بسته بندی

موارد نام برده شده جز ارقام پرفروش و معروف خرمای خشک جنوب می باشند وگرنه در ایران ارقام زیادی از خرما موجود است که هنوز در بازار داخل کشور هم ناشناخته باقی مانده اند.

از آنجاییکه خرما خشک یکی از گزینه های انتخابی در صادرات خرمای ایران است، تولیدکنندگان مطرح کشور برای بسته بندی این محصول، طرح های بسیاری را در نظر گرفته اند تا بتوانند بازارهای هدف زیادی را در سایر کشورها نیز پوشش دهند.

خرما خشک زاهدی

برای مثال یکی از ارقام پرفروش خرما خشک را بیشتر معرفی می کنیم تا ویژگی های شاخص آن را بشناسید.
خرما زاهدی یا خرما خشک زرد یکی از خرماهای بومی جنوب کشور در مناطق فارس و بوشهر است که به دلیل بافت خشک و طعم شیرینی که دارد، طرفداران بسیاری در سراسر دنیا به دست اورده است.

این خرما ماندگاری بیشتری نسبت به ارقام دیگر داشته و شرایط نگهداری آن نیز مناسب تر است. خرما خشک زاهدی را می توان در محیط انبار یا سردخانه یا دمای معمولی نگهداری کرد. هر چند نگه داشتن خرما در هر یک از این محیط ها، روی کیفیت محصول تاثیر گذار است. برای مثال خرمایی که در دمای انبار مانده، ممکن است کمی تغییر رنگ پیدا کند و همچنین احتمال پیدا شدن آفات در آن وجود دارد.

خرما خشک زاهدی

خرما خشک زاهدی با چه قیمتی عرضه می شود؟

همانطور که گفته شد خرمای زاهدی در مناطق مختلفی کشت می شود و دارای کیفیت های متفاوت است. برای نمونه خرمایی که در مناطق استان بوشهر از جمله پشتکوه برداشت می شود، دارای رنگ طلایی و بافت گوشتی است. این رقم معمولا برای بازارهای صادراتی مناسب می باشد.

در عوض خرمایی که در مناطق استان فارس خاصه منطقه فراشبند و قیروکارزین کشت می شود، بافت خشک تر و رنگ زرد دارد. خرما زاهدی این مناطق هم برای بازار داخلی و هم بازارهای خارجی فرستاده شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

خرما خشک زاهدی با توجه به کیفیت و منطقه کشت شده، قیمت گذاری می شود و امسال به دلیل شرایط بازار، دچار نوسان قیمت شده است. چنانچه قصد خرید این خرما را دارید، می توانید با مشاورین فروش مجموعه تماس گرفته و از قیمت های روز خرما مطلع گردید.

خرما زاهدی بوشهر

انواع بسته بندی خرما خشک

خرماهای خشک بهترین گزینه برای صادرات خشکبار به کشورهای اروپایی و حوزه خلیج فارس هستند. منتهی توجه به نحوه عرضه و بسته بندی انها، یکی از ملاک های مهم برای رقابت با سایر ارقام مشابه در بازار از سوی کشورهای تولیدکننده خرما می باشد.

به همین منظور بسیاری از تولیدکنندگان خرما، با در نظر گرفتن سلایق مشتریان و نوع بازار هدف، بسته بندی های متنوعی را تولید و ارائه می دهند که در ادامه به برخی از انها اشاره می کنیم:

 • بسته بندی ظروف کریستالی خرما خشک
 • بسته بندی در پاکت های کرافت
 • بسته بندی ۱۰۰ گرمی
 • بسته بندی کادویی
 • بسته بندی کبریتی خرما
 • بسته بندی تکی خرما
 • خرمای وکیوم شده
 • بسته بندی صادراتی خرما

قیمت خرما خشک   قیمت خرما خشک

قیمت خرما خشک قیمت خرما خشک

هرکدام از انواع بسته بندی نام برده شده قابل استفاده برای خرمای خشک و تازه می باشند و متناسب با رقم خرما و ماندگاری آن، نوع بسته بندی به کار برده شده اهمیت می یابد.
اکثرا انواع خرما خشک را در ظروف بسته بندی کریستالی و پاکت های کرافت و زیپ دار تهیه می کنند که به خرما آسیب نرسد و قابلیت جابجایی راحتتر باشد. اما در بحث صادرات خرما خشک، استفاده از جعبه های کادویی و جعبه های طراحی شده ویژه صادرات مرسوم تر می باشد.

قیمت خرما خشک

نحوه دریافت قیمت خرما خشک

قیمت خرما خشک بسته بندی شده در بازار تهران با توجه به اینکه مرکز فروش انواع خرما در ایران محسوب می شود، معمولا با توجه به نوع خرما و بسته بندی به کار رفته تعیین می گردد. عموما هزینه حمل و نقل به قیمت خرید خرما از باغات اضافه می گردد و هزینه های جانبی کمتر خواهد بود. چنانچه قصد خرید خرمای بسته بندی شده برای فروش داخلی و یا صادرات خرما می باشید، می توانید با برقراری ارتباط با مسئولین فروش مجموعه، از قیمت های روز خرما مطلع گردید.

همچنین در لیست زیر می توانید قیمت های خرما در بازار را مشاهده کنید.

 

لست قیمت خرما

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید