خرما خشک
سه شنبه , ۲۸ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ربی / نرخ روز خرما ربی بم درجه یک

نرخ روز خرما ربی بم درجه یک

نرخ روز خرما ربی بم درجه یک را می توان از سایت های معتبر به دست آورد تا بتوانیم خریدی مطمئن و به صرفه در بازار داشته باشیم. خرما ربی در بم و ایرانشهر بصورت فله و بسته بندی با نرخ باورنکردنی به فروش می رسد.

در میان انواع و اقسام خرما هایی که در کشور ما تولید می شود خرما ربی را می بینیم که در بازار می توان آن ها را در درجه های کیفی متفاوتی خریداری کنیم.

خرما ربی درجه یک

آشنایی با انواع خرما بم

شهر های مختلفی در کشور ما وجود دارد که دارای شرایط آب و هوایی مساعد برای رشد خرما می باشد. خرما که محصولی گرمسیر است آب و هوای گرم و خشک را می طلبد تا مراحل خارک و رطب را طی کند و به مرحله مصرف که همان مرحله خرما است برسد.

صادرات خرمای ربی

یکی از این شهرها که خرما مضافتی آن دارای شهرت جهانی است شهر بم می باشد، با این وجود سایر انواع خرما نیز در بم بسته بندی و آماده می شود.
برای مثال خرمای منطقه ایرانشهر به دلیل نبود امکانات بسته بندی به بم انتقال می یابد، در این جا جهت آشنایی بیشتر انواع خرمای قابل تامین در بم را ذکر می کنیم:

  • خرما ربی بم
  • خرما مضافتی بم
  • خرما زاهدی
  • خرما پیارم بسته بندی شده
  • خرما خاصویی بسته بندی شده

خرما ربی بم درجه یک

نرخ روز خرما ربی بم در بازارهای کشور ما مشخص شده می باشد. زیرا این محصولات مشتریان زیادی دارند که در شهرهای مختلف مورد داد و ستد قرار می گیرند.
انواع خرما در درجه های کیفی مختلفی هستند که یکی از پرفروش ترین ارقام، خرما ربی می باشد که در سردخانه های بم با توجه به نیاز مشتریان سورت و بسته بندی می گردد.
خرمای ربی ایرانشهر بعد از ورود به خط تولید مطابق سفارش شسته شده و پولیش زده می شود، سپس در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی برای عرضه در بازار داخلی و جهانی بسته بندی می شود.

    نرخ روز خرما ربی خرما ربی قیمت

نرخ روز خرما ربی بم

در میان محصولات مختلفی که از شهر بم وارد بازارها می شود می توان به دنبال نرخ روز خرما ربی بم هم بود، زیرا این خرما مشتریان زیادی در بازار صادرات دارد.
نرخ روز خرما ربی بم در سایت های اینترنتی نیز قابل رویت می باشد، همچنین از طریق این سایت ها می توانید محصول را بدون واسطه و با قیمتی مناسب خریدرای نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما خشک ربی

بازار فروش خرما ربی بسته بندی

فروش خرما ربی بسته بندی در بازار طبق سفارش مشتریان در بسته بندی های ۵ …

Call Now Buttonتماس بگیرید