خرما خشک
پنج شنبه , ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک زاهدی / صادرات خرمای زاهدی فراشبند به پاکستان

صادرات خرمای زاهدی فراشبند به پاکستان

صادرات خرمای زاهدی به اکثر کشورهای اروپایی و آسیایی از جمله روسیه بیشترین درآمد زایی را برای کشاورزان در برداشته است. خرما زاهدی فراشبند و پشتکوه دارای کیفیت بالا میباشند. معمولاً صادرات این خرما به روسیه در کارتن های ۱۰ کیلویی و بسته بندی های ۵۰۰ گرمی انجام میشود. برای اطلاع از قیمت بهترین خرما زاهدی و تجربه صادراتی مطمئن با با گروه خرما آراد همراه باشید.

صادرات خرما زاهدی

بهترین خرما زاهدی صادراتی متعلق به کدام منطقه است؟

خرما زاهدی فراشبند

رقم زاهدی در ایران اکثرا متعلق به مناطق استان های بوشهر و فارس است. هرچند در استان های دیگر نیز با توجه به شرایط آب و هوایی، خرما زاهدی مستعد رشد و تولید می باشد. اما کیفیت خرمای زاهدی مناطق پشتکوه و طلحه در بوشهر، فراشبند و جهرم در استان فارس، بازارپسند و صادراتی است.
چنانچه قصد صادرات خرما زاهدی را دارید، می توانید در ابتدای فصل برداشت اقدام به پیش خرید نمایید. در این بازه زمانی از اواخر مردادماه تا شهریور ماه خرما را می توان با قیمتی مناسب و بدون واسطه خریداری کرد.
در ایران سوپر زاهدی متعلق به منطقه پشتکوه می باشد. معمولا قیمت این رقم از انواع دیگر بالاتر و سایز درشت تری دارد. خرما زاهدی فراشبند، قیروکارزین و جهرم دارای درجه های کیفی پایین تر هستند.

صادرات خرمای زاهدی به کشورهای دیگر

طبق امار اداره کار و تعاون بیشتر صادرات خرما در سال ۹۵ به کشورهای هند، پاکستان، قزاقزستان، امارت و … می باشد. در نمودار زیر بخوبی آمار صادرات خرما و ارزش اقتصادی آن مشخص شده است.

صادرات خرما زاهدی

همچنین طبق امار به دست امده، بیشترین مقاصد صادرات خرما زاهدی، کشور پاکستان، افغانستان و قرقیزستان هستند.

صادرات خرما زاهدی

با توجه به این اطلاعات، چنانچه قصد تجارت خرما و ارسال رقم زاهدی به دیگر کشورها را دارید، می توانید از خرمای زاهدی فراشبند و جهرم در درجه کیفی متفاوت برای ارسال به کشورهای همسایه استفاده کنید. خرما زاهدی درجه یک و سوپر اکثرا برای کشورهای اروپایی مثل آلمان، انگلیس و کشورهایی مثل روسیه و ترکیه ارسال می گردد.
جهت اطلاع از قیمت انواع خرما زاهدی در کیفیت و بسته بندی های مختلف با مسئول فروش مجموعه در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی

شرکت پخش کننده انواع خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی در کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه می شود، شرکت های پخش …

Call Now Buttonتماس بگیرید