خرما خشک
پنج شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۱
خانه / خرما خشک جنوب / صادرات خرمای قصب فراشبند

صادرات خرمای قصب فراشبند

خرمای قصب فراشبند از معتبرترین خرماهای صادراتی ایران است و در بازارهای جهانی فروش بالایی دارد. این خرمای بیضی‌شکل دارای طعم شیرین و فوق‌العاده‌ بوده و نحوه انبارداری و نگهداری آن نسبت به دیگر ارقام، آسان تر است. به همین دلیل برای صادرات گزینه مناسبی به‌شمار می‌رود. این خرما با نام خرمای زاهدی و خرمای قصب جهرم هم شناخته می‌شود.

قصب یا خرمای زاهدی

خرما قصب فراشبند

قصب یا خرمای زاهدی بیضی‌شکل است و انتهای باریک و گردی دارد. رنگ آن به زردی متمایل است و به‌ صورت نیمه‌ خشک خورده می‌شود. این خرما از نخل‌های مقاوم به‌ دست می‌آید و در نقاط مختلف ایران قابل کشت است. خرمشهر، اهواز، برازجان، فراشبند، جهرم، بوشهر، کازرون، قیروکارزین، لار، فیروزآباد و استان خوزستان از جمله مناطقی هستند که این خرما در آنجا کشت می‌شود.

علاوه‌ بر ایران این محصول در کشورهای عربی از جمله عراق نیز به‌دست می‌آید. خرمای قصب فراشبند از خرماهای دیررس است و معمولا برداشت آن از انتهای شهریور آغاز شده و تا پایان پاییز ادامه پیدا می‌کند. قیمت زاهدی فراشبند و قیمت قصب صادراتی علیرغم خواص بسیاری که دارند نسبتا پایین است و به همین دلیل از ارقام دیگر خرما، مصرف بیشتری دارد.

خرمای قصب یا زاهدی سرشار از مواد معدنی و انواع ویتامین است و با خوردن آن می‌توانید اغلب مواد موردنیاز بدنتان را تامین کنید. قند موجود در این محصول از نوع فروکتوز است و برای افراد دیابتی منعی ندارد. علاوه‌بر این منگنز موجود در این خرما موجب آرام‌سازی و تسکین اعصاب می‌شود. قصب زاهدی فیبر بسیاری هم دارد و برای مشکلات گوارشی بسیار مفید است. به همین علت به افرادی که با مشکلات گوارشی مواجه هستند توصیه می‌کنیم در مصرف این خرما کوتاهی نکنند و حتما آن را در رژیم غذایی خود جای دهند.

تولید و بسته بندی قصب زاهدی

صادرات خرما زاهدی

بسته‌بندی خرما به دو دسته کلی تقسیم می‌شود:

  1. بسته‌بندی‌هایی که برای عرضه به بازار داخلی آماده می‌گردند.
  2. بسته‌هایی که برای صادرات و عرضه به بازار جهانی تولید می‌شوند.

نحوه و شیوه بسته‌بندی این محصول برای مصرف داخلی و صادرات با یکدیگر تفاوت دارد. به‌طور معمول بسته‌بندی‌هایی که به بازار داخلی عرضه می‌شوند در کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی هستند . درحالیکه بسته‌بندی خرمای صادراتی بین ۵۵۰ تا ۸۰۰ گرم وزن دارند‌. مجموعه ما نیز از تولیدکنندگان و صادرکنندگان خرما زاهدی است‌ و این محصول را در بسته‌ بندی‌ های متفاوت و براساس نظر خریدار عرضه می‌کند. انواع بسته بندی موجود عبارتند از:

  • بسته‌بندی‌های سنتی
  • بسته های کارخانه ای
  • بسته‌بندی دانه‌ای و تکنفره
  • در ظروف پلاستیکی،
  • پاکت‌های نانو
  • بسته بندی زیپ‌کیپ
  • جعبه‌های بزرگ صادراتی

خرمای قصب فراشبند در راه بازار صادرات

قیمت قصب زاهدی

سالانه هزاران تن خرمای قصب فراشبند در ایران تهیه می‌شود که بخش اعظم آن به‌عنوان یک محصول صادراتی به کشورهای همسایه و اروپایی فرستاده می‌شود. خرمای زاهدی یا قصب که در کشور عراق به زاهیدی معروف است، از محصولات مورداستفاده کشورهای عربی، آفریقایی، پاکستان و افغانستان محسوب می‌شود.

شرکت ما از جمله صادرکنندگان خرمای زاهدی است و این محصول را علاوه‌ بر داخل کشور به کشورهای خارجی و مناطق اروپایی نیز صادر می‌کند. اگر قصد تهیه و خرید عمده خرما زاهدی را دارید می‌توانید آن را از سایت ما سفارش داده و تهیه کنید. همچنین جهت اطلاع از قیمت قصب امروز می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

جهت سفارش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما زاهدی بسته بندی

پذیرش انواع بسته بندی خرما زاهدی

انواع بسته بندی خرما به صورت دانه ای و تک نفره و همچنین بسته بندی …

Call Now Buttonتماس بگیرید