خرما خشک
جمعه , ۲۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما خشک ربی / صادرات خرمای ربی سراوان به پاکستان

صادرات خرمای ربی سراوان به پاکستان

صادرات خرمای ربی به کشورهای پاکستان، ترکیه، روسیه، مالزی، آلمان و … انجام پذیر است. خرما ربی سراوان با رطوبت زیر ۱۵ % و ماندگاری بالا یکی از ارقام صادراتی ایران به شمار می رود. میزان تولید خرما در منطقه سراوان بیش از ۴۰ هزار تن می باشد. رقم ربی از بازارپسندی بالایی برخوردار است. همچنین از سویاتحادیه اروپا گواهی ارگانیک دریافت نموده است.

خرما ربی سراوان

خرما ربی سراوان

خرما ربی درجه یک دارای بافت نیمه خشک، ظاهری کشیده و رنگ مشکی می باشد. این رقم در استان سیستان و بلوچستان و در مناطق بسیاری از جمله سراوان و ایرانشهر تولید می شود. این خرما یکی از خوش طعم ترین خرماهای خشک ایران است. تولیدکنندگان خرما ربی با رعایت نکات لازم در مرحله کشت و برداشت خرما، توانست هاند محصولی ارگانیک به بازار ارائه دهند.

صادرات خرمای ربی

بسته بندی خرما ربی معمولا به صورت فله و یا کارتن های ۵۰۰ گرمی جهت صادرات انجام می شود. قیمت خرما ربی با توجه به کیفیت و مراحل تولید و بسته بندی برآورد می گردد. در سال جاری احتمال افزایش قیمت خرما نیز وجود خواهد داشت. در حال حاضر خرما خشک ربی با قیمت هر کیلو ۱۲۰۰۰-۱۶۰۰۰ تومان بسته به کیفیت عرضه می شود.

صادرات خرمای ربی به پاکستان

به دلیل هم مرز بودن پاکستان با استان سیستان و بلوچستان، اغلب تجار خرمای ربی و مضافتی این منطقه را به کشورهای همسایه ارسال می کنند. حتی در مواردی خرما ربی را به عنوان خرمای پاکستان معرفی نموده اند. در همین راستا و برای حمایت از تولیدکنندگان و رونق بازار خرمای ایران، صادرات خرما ربی را  به عهده گرفته ایم. براساس آمار گمرک جمهوری اسلامی، کشورهای هند و پاکستان بیش از دو سوم خرمای ایران را هرساله خریداری می کنند.

صادرات خرمای ربی

ارسال خرما با کیفیت و بسته بندی مناسب به دیگر کشورها سبب معرفی محصول و ارزش گذاری مناسب آن می گردد. خرما ربی سورت و شستشو شده در کارتن های تلسکوپی ۱۰ و ۵ کیلویی با استانداردها و آنالیز لازم بسته بندی می گردد. اغلب کشورهای اروپایی وجود استاندارد و ارگانیک بودن محصول را ملاک واردات قرار داده اند. شما می توانید سفارشات خرید خود را به واحد فروش اعلام نمایید تا خرما طبق درخواست شما بسته بندی شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرما خشک ربی

بازار فروش خرما ربی بسته بندی

فروش خرما ربی بسته بندی در بازار طبق سفارش مشتریان در بسته بندی های ۵ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید