خرما خشک
چهارشنبه , ۲۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه / خرما مغزدار بسته بندی / خرما شکلاتی تنگسیر بهترین خرما شکلاتی بوشهر

خرما شکلاتی تنگسیر بهترین خرما شکلاتی بوشهر

خرما شکلاتی تنگسیر از جمله محصولات خرمایی بوشهر می باشد. تنگسیر در زبان محلی به مردمان اهل تنگستان گفته می شود. بهترین خرما شکلاتی با بسته بندی جدید و در طعم های متنوع را می توانید با قیمت مناسب خرید نمایید. خرید خرما شکلاتی به صورت عمده و ارسال به تمامی نقاط کشور امکان پذیر می باشد.

خرما شکلاتی تنگسیر

محصولات خرمایی تنگسیر بوشهر

استان بوشهر به دلیل تولید حجم عظیمی از خرما کبکاب بعنوان قطب تولید این خرما شناخته شده است. محصولات خرمایی معمولا از خرما کبکاب و دیگر خرماهای شیره دار تولید می شوند. از جمله این محصولات می توان به:

  خرما بوشهر   بهترین خرما بوشهر

اشاره نمود. خرما شکلاتی از جدیدترین فرآورده های خرمایی است. این محصول با استفاده از خرمای تازه، مغز بادام یا گردو و روکش شکلات تهیه می شود. استفاده از شکلات های طعم دار برای پوشش خرمای مغزدار، مزه دلچسبی به این محصول داده است.

خرما شکلاتی تنگسیر

خرما شکلاتی تنگسیر

یکی از برندهای معروف در تولید انواع خرما شکلاتی، برند تنگسیر است. تنوع بسته بندی و طعم خرما شکلاتی تنگسیر توانسته ذائقه های بسیاری را جذب کند. این فرآورده توسط دستگاه های کاملا مکانیزه و به صورت بهداشتی تهیه می شود. بسته بندی تکی خرما، فروش عمده آن را نیز امکان پذیر کرده است.

شکلات خرمایی تنگسیر خرمای مغزدار شکلاتی

بسته های خرما شکلاتی تنگسیر به صورت ۲۵۰ و ۴۰۰ گرمی می باشد. تعداد ۱۵ بسته در هر کارتن مادر قرار می گیرد. فروش شکلات خرمایی به صورت جزیی و عمده انجام پذیر است.

قیمت انواع شکلات خرمایی

انواع خرما مغزدار و شکلات خرمایی را در بسته بندی متنوع با قیمت عمده می توانید تهیه نمایید. برای نمایندگان پخش در شهرهای دیگر نیز ۱۰-۲۰ درصد از قیمت مصرف کننده بعنوان تخفیف در نظر گرفته شده است. برای دریافت قیمت شکلات خرمایی و اعلام سفارش می توانید با ما در تماس باشید.

خرما شکلاتی بوشهر

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه آراد خرما
شماره تماس مستقیم: 09133408938
پاسخگویی اینترنتی: کلیک کنید

مطلب پیشنهادی

خرید خرما شکلاتی

اخرین قیمت خرید خرما شکلاتی در ایران

اخرین قیمت خرید خرما شکلاتی در ایران بستگی به نوع کیفیت، برند تولیدکننده، روش عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید